О Б А В Е Ш Т Е Њ Е О ОРГАНИЗАЦИЈИ ВАСПИТНО-ОБРАЗОВНОГ РАДА У НАРЕДНОМ ПЕРИОДУ

Обавештавамо родитеље да ће Предшколска установа „Бошко Буха“ у Инђији у складу са  епидемиолошком ситуацијом у вези са COVID 19  и са закључком Општинског штаба за ванредне ситуације општине Инђија  број 06-116/2020-I  од 02.10.2020. године,  у којем је закључено  да је на територији општине Инђија епидемиолошка ситуација повољна,  ЗАПОЧЕТИ ПРИПРЕМНЕ АКТИВНОСТИ  за  организовање васпитно-образовног рад  у пуном капацитету.

Обавештавамо родитеље деце узраста од 1 до 5,5 година  која се први пут укључују у колектив,  да је неопходно да приликом довођења детета у установу  доставе потврду   од надлежног педијатра да је дете здраво и да може боравити у колективу  а која није старија од 7 дана од дана довођења детета у установу.